رنگ مو 2020


تیروژ تیروژ 2020/10/03
رنگ مو 2020

رنگ مو 2020، رنگ مو یکی از عواملی است که تاثیر بسزایی در زیبایی و جوان­سازی چهره خانم­ها و حتی آقایان دارد. رنگ مو 2020 انواع گوناگون و متنوعی دارد که خانم­ها در سال جدید می­توانند با آشنایی با این طیف وسیع رنگ­ها در زیبایی خود نقش مثبتی داشته باشند. همانطور که خود می­دانید کمتر کسی است که رنگ مو دوست نداشته باشد و بیش­تر بانوان از طرفداران رنگ مو هستند و با توجه به محبوبیت زیادی که در میان افراد برخوردار است در انواع گوناگون و رنگ­های وسیعی به تولید رسیده و به بازار عرضه می­گردد. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که در انتخاب رنگ موهای جدید و خارق­العاده دچار تردید و سردرگمی شده­اید، با ما همراه باشید که انتخاب رنگ مو بستگی به عواملی دارد که ما در این مقاله اشاره خواهیم کرد.

رنگ مو 2020
مدل های رنگ مو 2020

نکته مهم  رنگ مو 2020

لازم است بدانید که برای رنگ کردن موهای خود ابتدا باید آرایشگاه مورد نظر خود را بیابید که رنگ کردن مو نیاز به فردی ماهر و متخصص دارد تا بتواند آنچه را که شما می­خواهید را با همان تناژ به شما تحویل دهد و مانع از آسیب رسیدن به مو شود. یک آرایشگر ماهر که در این زمینه به فعالیت می­پردازد، باید بداند که مقدار رنگساژ، اکسیداسیون، واریاسیون و … چه قدر می­باشد و چگونه باید آن­ها را با هم ترکیب کند که رنگ مو مورد نظر شما را بدست آورد. رنگ مو 2020 با توجه به میزان طیف گسترده­ای که دارد، در انواع مختلفی می­باشد و در تغییر چهره تاثیر بسیاری می­گذارد، در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با انواع رنگ مو در سال جدید آشنا کنیم.

زغالی رنگ مو 2020

رنگ موها در انواع مختلفی همچون دائم و نیمه دائم و موقت وجود دارد که اگر شما تنوع در رنگ مو را دوست دارید، بهتر است که از رنگ موهای موقت استفاده کنید که در بازار به فراوانی یافت می­شود. انتخاب یک رنگ موی زیبا و جذاب متناسب با رنگ پوست شما، همیشه یکی از دغدغه­های خانم­ها می­باشد. هنگامی که قصد رنگ کردن موهای خود را دارید، به این عامل توجه بسیاری باید داشته باشید که در صورت انتخاب رنگ نامناسب ممکن است تاثیر منفی بر چهره شما داشته باشد به همین دلیل ما در این مطلب به شما کمک خواهیم کرد که با انواع رنگ مو  2020آشنا شده و با درنظر گرفتن عوامل مربوط به خود به راحتی بتوانید رنگ دلخواه خود را بیابید.

رنگ مو 2020 و انتخاب بهترین رنگ
بهترین رنگ مو 2020

راهکارهای موثر در انتخاب رنگ مو 2020

یکی از مهم­ترین راهکارهایی که در انتخاب رنگ مو باید دقت داشته باشید رنگ موهایی است که با پوست شما متناسب باشند. در هنگام انتخاب رنگساژ مناسب و واریاسیون به جنس و رنگ موهای خود توجه داشته باشید. اگر می­خواهید بعد از رنگساژ کردن، رنگ مو دلخواه خود را مشاهده کنید در انتخاب رنگ و واریاسیون باید نهایت دقت را داشته باشید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید. یکی دیگر از عواملی که در انتخاب رنگ مو می­تواند به شما کمک کند، برند آن می­باشد که نقش بسزایی در انتخاب رنگ مو داشته و از لحاظ قیمت نیز تفاوت دارند.

بهترین تصمیم برای انتخاب رنگ مو 2020

خانم­های جذاب و خوش استایل همیشه در انتخاب رنگ مو دچار تردید می­شوند. همانطور که اشاره کردیم رنگ مو 2020 بسیار گسترده بوده و در هنگام انتخاب آن­ها به عواملی مانند رنگ پوست، رنگ چشم و … باید توجه کرد. اگر در هنگام خرید رنگ مو در سال جدید این نکات را مدنظر قرار دهید، جذابیت شما دوچندان خواهد شد و اگر رنگ مو با چهره شما همخوانی نداشته باشد موجب کاهش زیبایی و جذابیت، بدفرمی و ناهماهنگی در استایل می­شود. برای اینکه بخواهید آشنایی کاملی با رنگ مو با تناژهای سرد و گرم و انواع واریاسیون اطلاعاتی کسب کرده و آن­ها را بشناسید باید به فرد حرفه­ای و با سابقه در این عرصه مراجعه کنید و مشورت بگیرید.

انتخاب رنگ مو 2020 بر اساس رنگ پوست:

همانطور که گفتیم یکی از عوامل موثر در انتخاب رنگ مو پوست صورت می­باشد. رنگ مویی که انتخاب می­کنید، باید با چهره شما متناسب و هماهنگ باشد در غیر این صورت ناهماهنگی ایجاد می­کند. اگر جزء افرادی هستید که پوستتان زیتونی می­باشد، از رنگ مو 2020 تیره استفاده کنید و پوست­هایی که مایل به صورتی می­باشد، رنگ­هایی با تناژ سایه­های خاکستری برای آنان مناسب است و از استفاده رنگ بلوند قرمز و طلایی باید بپرهیزند.

زیباترین رنگ مو 2020
رنگ مو 2020 متناسب با رنگ پوست

حال در رابطه با پوست­های رنگ پریده باید بگوییم که هر رنگ مویی که بخواهند می­توانند استفاده کنند. اما افرادی که پوست کم رنگ دارند، نباید از رنگ تیره استفاده کنند که در این صورت شادابی چهره آنان را می­گیرد و پیرتر نشان می­دهد. اگر پوست تیره­تری دارید، یک رنگ تیره مانند قهوه­اي تيره را انتخاب كنيد و اگر پوست شما رنگ­های زرد دارد، قرمز یا قهوه­ای تیره را انتخاب کنید. این نکته را هم بدانید که اگر از رنگ پوست خود اطلاعی ندارید با برخی از لوازم می­توانید مطلع شوید، مثلا اگر جواهرات رنگ نقره­ای با پوست شما متناسب می­باشد، رنگ پوست شما سرد است و اگر با طلا بهتر به نظر می­رسید رنگ پوستتان گرم می­باشد.

انتخاب رنگ مو 2020 بر اساس رنگ چشم:

علاوه بر رنگ پوست از ملاک و معیار دیگری که در انتخاب رنگ مو مناسب باید مدنظر داشته باشید، رنگ مو مطابق با رنگ چشم است. افرادی که چشمانی به رنگ قهوه­ای، سبز و یا زیتونی دارند، پیشنهاد من به آن­ها رنگ­های گرم مانند، قرمز، طلایی یا گل سرخ است که از رنگ مو 2020 نیز محسوب می­شوند. اگر شما جزء افرادی هستید که چشم­های آبی و خاکستری دارند، بهترین و مناسب­ترین گزینه برای شما رنگ مو با تناژ خنک­تر مانند، خاکستری و یا طلایی روشن است.

انتخاب رنگ مو 2020 بر اساس شخصيت:

شخصیت یکی از عواملی است که ما با آن خود را به جهانیان نشان می­دهیم، لباس­هایی که برای خود انتخاب می­کنیم، مدل موهای مختلف و رنگ مو، همه نشان­دهنده شخصیت ما می­باشد. به همین دلیل در انتخاب مدل رنگ مو نیز باید نهایت دقت را داشته باشیم. موهای سیاه و تیره رنگ بازگو کننده این است که شما فرد عمیقی می­باشید، در ایجاد روابط و دوستی احتیاط کرده و متفکر می­باشید. طبق مطالعاتی که در سلامت مردان انجام شده است، نشان می­دهد، آن­ها علاقه داشته، با زنانی که رنگ مو تیره دارند ازدواج کنند. یکی از دلایلی که موجب این طرز تفکر می­شود، این است که آن­ها زنانی که موی تیره دارند، را پایدار و قابل اطمینان­تر تصور می­کنند.رنگ موهای بلوند برای افرادی که دوست دارند، در مرکز توجه قرار بگیرند مناسب می­باشد.

موهای بلوند  شخصیت روشن شما و بی دغدغه بودن را نشان می­دهد و این که شما چگونه انسانی هستید و نظر شخص دیگری برایتان اهمیت ندارد. بنابراین در هنگام انتخاب رنگ مو 2020 دقت داشته و متناسب با شخصیت خود انتخاب کنید. برخی از رنگ موها نیز همانند پرتقالی و یا قرمز نشان­دهنده این موضوع است که شخصیتتان نیز همانند موهایتان رنگارنگ است و شما فردی منحصر به فرد هستید.

رنگ مو 2020 و رنگ چشمها
بهترین رنگ مو 2020 متناسب با رنگ چشم

انتخاب رنگ مو 2020 بر اساس فصل:

در این مطلب سایت ما به شما آموزش خواهد داد که چه رنگ­هایی مطابق با پوست­های گرم و سرد با فصل­های سال متناسب هستند. رنگ مو 2020 جدیدترین رنگ­هایی می­باشند که از تنوع بسیاری برخوردار بوده و در هر فصلی یک رنگ خاص برای شما دارد. البته این نکته را هم متذکر شویم که هیچ نیازی نیست موهای خود را با تغییر هر فصل تغییر بدهید و هر کسی مطابق با سلیقه خود و اینکه چقدر به تیپ و استایل خود در هر فصل و سالی اهمیت می­دهند، اقدام به تغییر خود می­کند و هستند بسیاری از افراد که تنوع را دوست داشته و موهای خود را با فصل­های سال ست می­کنند.

ابتدا باید بگویم که خانم­هایی که پوست سردی دارند، تناژهای سرد و خانم­هایی که پوست گرمی دارند، تناژهای گرم استفاده ­کنند. اگر دوست دارید که همواره جزء افراد شیک­پوش و خوش استایل و زیبا باشید در هنگام انتخاب رنگ مو به فصل­های سال نیز توجه داشته باشید. ممکن است بیش­تر شما بدانید که رنگ­های گرم شامل رنگ سبز و تیره و همچنین رنگ مو زیتونی و .. بوده و قهوه­ای و طلایی نیز رنگ­های سرد هستند. این رنگ­ها گزینه خوبی در فصل گرم و سرد سال می­باشند.

آموزش رنگ مو 2020 ترکیبی

رنگ موهای ترکیبی یکی از زیباترین حالت رنگ مو می­باشد که زیبایی منحصر به فردی را به چهره شما هدیه می­دهند. رنگ مو 2020 به صورت ترکیبی به شکل­های متنوعی وجود دارد که زیبایی شما را دوچندان خواهند کرد. نکته­ای را که در اینجا باید به شما بگویم این است که در انتخاب رنگ مو ترکیبی اگر می­خواهید همانطور که دوست دارید باشد، باید نزد آرایشگر حرفه­ای بروید و حتما باید دکلره به پایه مناسبی برسد. البته افرادی که رنگ مو روشنی دارند و پایه مو آن­ها از 8 بالاتر می­باشد، نیازی نیست که خیلی بر روی دکلره مکث کنند. زمانی که قصد دارید موی خود را دکلره کرده و از رنگ­های ترکیبی جدید استفاده کنید، پایه مو باید به 9 برسد که در این صورت رنگ روشن و بلوند به شما خواهد داد.

چه ترکیبی در رنگ مو 2020 مناسب است؟

 هنگامی که مو خود را به پایه مورد نظر رسانده و با ترکیب رنگ­ها موهایتان را رنگساژ کردید، مخصوصا رنگ­های استخوانی و پلاتینه، حتما باید از شامپوی ضد زردی بعد از دکلره استفاده کنید. البته اگر برای انتخاب رنگ مو ترکیبی جدید، دوست نداشتید که عمل دکلره را انجام دهید، هیچ اجباری در کار نیست، فقط باید از پایه مو مطلع باشید، تا بتوانید همان رنگ را بر روی موهای خود درآورید. ما در این مقاله به شما برخی از رنگ مو ترکیبی جدید و پر طرفدار را که در سال جدید 2020 مورد استفاده قرار می­گیرد، معرفی خواهیم کرد و نحوه ترکیب رنگ­ها را نیز خواهیم گفت. امیدوارم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما سودمند و کاربردی باشد.

رنگ مو 2020 قرمز متمایل به صورتی:

یکی از جذاب­ترین رنگ مو 2020 که بسیار نیز پر طرفدار بوده است رنگ مو قرمز و صورتی است که موجب جوان دیده شدن چهره شده و شادابی و هیجان به شما خواهد بخشید. نکاتی را به شما در این مطلب خواهم گفت که با رعایت کردن آن به نتیجه مورد نظر دست خواهید یافت. زمانی که قصد دارید از این ترکیب رنگ استفاده کنید، بهتر است که مو شما رنگی نداشته باشد و یا به رنگ قهوه­ای و فندقی باشد.

رنگ صورتی پر استفاده ترین رنگ مو 2020

حال در رابطه با ساخت آن باید بگوییم که به دو پیمانه پودر دکلره رنگ یاسی و سه چهارم تیوب نیز رنگ مو ماگما را با نصف تیوب رنگ ماهگونی شرابی پایه 6 و همچنین یک چهارم رنگ قرمز را با هم ترکیب کرده و مقدار کمی نیز واریاسیون بنفش و آبی بر روی آن ریخته و مخلوط کنید. اکسیدانی که برای این ترکیب استفاده می­شود، پایه 9 است، همه را با هم مخلوط کنید و از این ترکیب رنگ جذاب لذت ببرید.

 

رنگ مو 2020 ترکیبی شکلاتی فندقی:

یکی دیگر از ترکیبات جدیدی که خواهان زیادی دارد، ترکیب رنگ مو 2020 شکلاتی و فندقی می­باشد، برای ساخت این ترکیب لازم است که پایه مو خود را به 7 برسانید، برای این کار از رنگ شکلاتی یک تیوب، رنگ فندقی یک چهارم تیوب که پایه تمام این رنگ­ها نیز باید 7 باشد استفاده می­کنید. یک بند انگشت نیز از واریاسیون بنفش و آبی به همراه اکسیدان 6 استفاده کنید. حال اگر می­خواهید که با این ترکیب رنگ از دکلره استفاده نکنید، مطابق همین روال پیش بروید، فقط از رنگ فندقی به اندازه نصف تیوب استفاده کرده و یک چهارم تیوب نیز بلوند مسی و به همرا اکسیدان 9 ترکیب کنید و به موهای خود بزنید، فراموش نکنید که پایه رنگ­ها در هر دو حالت باید 7 باشد.

 

رنگ های ترکیبی بلوند شنی و کاراملی:

در آن دسته از رنگ موهایی که از تناژهای شنی و بژ وجود دارد، از رنگ دودی و طلایی نیز معمولا استفاده می­کنند. علت این امر نیز این می­باشد که زردی موها از بین برود و رنگ کاراملی نیز موجب از بین بردن سردی موهای بلوند می­شوند. این نکته را بدانید که استفاده کردن از واریاسیون بنفش و آبی و مقداری نیز لایت یاسی موجب زیباتر شدن رنگ مو می­شوند، حال برای ساخت این رنگ مو به پایه دکلره 8 نیاز دارید و زمانی که مو شما به این پایه رسید می­توانید از رنگساژ شنی و کاراملی استفاده کنید که با ترکیب یک چهارم تیوپ دودی پایه 8 و نصف تیوپ رنگ کاراملی، سه چهارم تیوپ بلوند نقره­ای به همراه دو بند انگشت از واریاسیون بنفش و نقره­ای و مقداری اکسیدان 6 به وجود می­آید.

رنگ مو 2020
رنگ مو کاراملی یا شنی

بهترین و فوق العاده ­ترین رنگ مو 2020

امروزه با توجه به محبوبت و علاقه بسیار خانم­ها به رنگ مو صدها رنگ مو زیبا و جذاب برای بانوان خوش استایل طراحی و تولید گردیده است که ما در این مقاله قصد داریم، بهترین رنگ مو 2020 را به شما عزیزان معرفی کنیم تا ظاهری جوان داشته و بر زیبایی خود بیفزایید. در هنگام انتخاب رنگ مو گزینه­های بسیاری در مقابل شما قرار دارد که می­توانید با توجه به رنگ پوست، فصل سال و آرایش و …. متناسب با علاقه و سلیقه خود رنگی عالی و جذاب بیابید.

هر رنگ مو که شما انتخاب می­کنید دارای تعدادی سایه می­باشد که برای رسیدن شما به رنگ مو دلخواه­تان آرایشگر این سایه­ها را با هم ترکیب می­کند. ما در این سایت قرار است که لیستی از بهترین و مناسب­ترین رنگ موهای دنیا را به شما عزیزان ارائه دهیم که متخصصین ما با بررسی­های بسیاری توانسته­اند، بهترین و زیباترین رنگ مو 2020 را جمع­آوری و در اختیار کاربران قرار دهند. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا شما نیز به جذاب­ترین­ها پیوسته و شگفت­انگیز و زیباترین رنگ موهای جدید را بشناسید.

رنگ مو 2020 رز گلد:

اولین رنگی که به شما معرفی خواهم کرد، رنگ مو زیبا رزگلد می­باشد که به رنگ رز صورتی است. این رنگ بسیار خاص و چشمگیر است و تاثیر بسیاری در زیبایی و جوانی چهره شما خواهد داشت و نشان­دهنده زنانگی و لطافت شما می­باشد. یکی از خوبی­های رنگ رزگلد این است که با هر پوستی کاملا سازگاری داشته و جذابیت و استایل زیبایی برایتان رقم خواهد زد. فرقی نمی­کند شما سبز پوست هستید و یا سفید و گندمی، این رنگ مو با هر نوع پوستی زیبایی خاصی بر چهره فرد می­نشاند. اگر یکبار این رنگ را امتحان کنید قطعا دوست خواهید داشت، بنابراین اولین پیشنهاد من به شما رنگ مو 2020 رز گلد است.

رنگ مو 2020
رزگلد جز تاپ های رنگ مو 2020

رنگ مو 2020 صورتی مایل به سرخ:

یکی از رنگ موهایی که موجب نشاط و سرزندگی در افراد می­شود، رنگ مو صورتی مایل به سرخ است که طرفداران بسیاری نیز دارد. این تناژ از رنگ­ها موجب جوانسازی و شادابی چهره می­گردند و ملاکی برای زیبایی نیز محسوب می­شوند. تناژ این رنگ گرم است و افرادی که پوستی گرمی دارند، با استفاده از این رنگ خارق­العاده و منحصر به فرد خواهند شد. به آن دسته از افرادی که دارای چشم­هایی به رنگ خاکستری و آبی و همچنین فندقی هستند، پیشنهاد من به این عزیزان رنگ مو 2020 صورتی مایل به سرخ خواهد بود.

رنگ مو 2020 مشکی بنفش نقره ­ای:

تمام افراد و خانم­های زیبا و شیک پوش عاشق هیجان و زیبایی می­باشند و همیشه نیز سعی بر انتخاب بهترین رنگ­ها دارند. ترکیب رنگ مشکی بنفش نقره­ای یکی از رنگ­های هیجان­انگیز و زیبا می­باشد که برای خانم­های زیبا و افرادی که تنوع را دوست دارند رنگی دوست­داشتنی و منحصر به فرد است. این رنگ مو باعث می­شود که شما موهایی مشکی با هاله­ای از رنگ بنفش و نقره­ای داشته باشید که بسیار چشمگیر و خیره­کننده است و همه اطرافیان را به وجد می­آورد. قطعا زیبایی و شیک­بودن آرزوی هر زنی است و تنها با لباس و … افراد خاص و زیبا نمی­شوند و رنگ مو جزء چیزهایی است که در چهره تاثیر بسزایی می­گذارد. این رنگ مو 2020 به این صورت می­باشد که ریشه موهایتان مشکی و اواسط مو بنفش و ساقه­های آن نیز یخی خواهد بود.

رنگ مو 2020
بنفش نقره ای رنگ مو 2020

رنگ مو 2020 آلوچه­ ی:

یکی دیگر از رنگ موهای پیشنهادی ما که در سال جدید طرفداران زیادی در دنیا داشته است، رنگ مو آلوچه­ای می­باشد. رنگ مو آلوچه­ای به سرخی آلوچه، توجه کنید که چقدر زیبا خواهد بود. حتی شنیدن نامش نیز برای هرکسی هیجان به همراه دارد. اگر دوست دارید به دوران سرزندگی خود بازگردید و عاشق هیجان و تنوع و رنگ­ها می­باشید پیشنهاد می­کنم که رنگ مو آلوچه­ای را حتما امتحان کنید.

رنگ مو 2020 سیاه و سفید:

این­گونه رنگ­ها که طرح­های تک رنگی داشته، همانند، رنگ سیاه و سفید، در سایر کشورها طرافداران مخصوص به خود را داشته و محبوبیت بسیاری در میان خانم­های جوان دارد. رنگ سیاه و سفید یکی از جدیدترین رنگ­ مو 2020 است که از ترکیب دو رنگ خاص در آن استفاده شده است و برای افرادی که موهای تک رنگ می­پسندند، مناسب می­باشد.

رنگ مو 2020 آبنبات عصایی:

رنگ مو آبنبات عصایی همانطور که در تصویر مشاهده می­کنید، یکی از زیباترین رنگ­های دخترانه­ای می­باشد که بسیار هیجان­انگیز و منحصر به فرد است. افرادی که به دنبال زیبایی، جذابیت، منحصر به فرد بودن، دلربایی و هیجان هستند، پیشنهاد می­کنم که این رنگ مو را امتحان کنند، این رنگ برای موهای مواج­دار و تاب­دار بسیار زیبا و جذاب خواهد بود و مو شما را به آبشاری خیره­کننده و زیبا تبدیل خواهد کرد.

رنگ مو 2020 قهوه­ای مایل به قرمز:

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می­کنید، برای رنگ مو قهوه­ای مایل به قرمز بهترین و مناسب­ترین توصیفی که می­توان داشت، کلمه آتشین است. این رنگ مو روشنایی و گرمای خاصی بر چهره شما می­بخشد و در میان سلبریتی­ها و افراد مشهور جایگاه ویژه­ای دارد.

رنگ مو 2020 آمبره تیره روشن:

این رنگ مو یعنی رنگ مو آمبره تیره روشن در میان بازیگران هالیوود محبوبیت بسیاری دارد و طرفداران خاص خود را در اروپا داشته و همواره نیز از رنگ موهای زیبا و خارق­العاده می­باشد. هنگامی که این رنگ مو را با رژ لب آتشین و لباس چرم ست کنید، جذابیت شما دو چندان خواهد شد و در مراسم و مهمانی­ها می­درخشید.

امبر روشن و تیره رنگ مو 2020

رنگ مو 2020 قرمز صورتی:

اگر می­خواهید زنانگی و خاص بودن خود را به همه نشان­دهید از ترکیب دو رنگ قرمز و صورتی استفاده کنید که در میان رنگ­ مو 2020 عالی و زیبا و گیرا است. از ترکیبات این دو رنگ نتیجه فوق­العاده­ای خواهید گرفت. ترکیب رنگ مو گل سرخ و صورتی بسیار جدید و خاص می­باشد و امروزه نیز طرفداران بسیاری دارد.

رنگ مو 2020 بروان:

افرادی هستند که همیشه در انتخاب رنگ­های بلوند روشن و مشکی سردرگم هستند و نمی­دانند که کدام رنگ را انتخاب کنند، رنگ بروند برای آن­ها مناسب می­باشد. رنگ بروند یک ترکیب بسیار زیبا از رنگ­های مشکی و بلوند است که ریشه مو مشکی و ساقه آن هایلایت­های بسیار زیبا خواهد بود و برای افرادی که سادگی و زیبایی را می­پسندند، منحصر به فرد و خاص خواهد بود.

رنگ مو 2020 بلوند:

رنگ مو بلوند، رنگ مو روشنی است که با دکلره بر روی موهای تیره اعمال می­شود. افرادی که دوست دارند در چهره خود تحول و تغییر ایجاد کنند، از رنگ بلوند استفاده کنند. هرچه موهای شما تیره­تر باشد این رنگ موجب می­شود که بسیار تغییر کنید. رنگ موی بلوند در انواع مختلف رنگ­ها است و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می­کنید، موجب روشنایی و زیبایی چهره شما می­شود. نکته­ای را که در اینجا باید بدانید این است که در هنگام انتخاب رنگ بلوند دقت کرده و حتما با یک فرد متخصص در این زمینه مشورت کنید، تا بعدها دچار پشیمانی نشوید.

رنگ مو 2020 و رتبه یک و دو

رنگ مو بلوند خاکی:

رنگ مو بلوند خاکی که یکی از رنگ مو 2020 است درعین حال که ساده می­باشد جذاب نیز هستند و زیبایی خاصی به چهره شما می­بخشد. اگر جزء افرادی هستید که زیاد شلوغی را دوست ندارید و همیشه به دنبال سادگی و جذابیت می­باشید از رنگ مو بلوند خاکی استفاده کنید. این رنگ منحصر به فرد برای بانوان شیک­پوش و امروزی تهیه گردیده و همیشه نیز طرفدار دارد.

آشنایی با انواع رنگ مو

ما در این مطلب شما را با انواع مدل­های رنگ مو 2020 آشنا کرده­ایم، حال می­خواهیم که انواع رنگ موها را از لحاظ دائمی و موقت و نیمه دائم بررسی کنیم و مزایا و کاربرد هر یک را به شما بگوییم. درست است که رنگ موها انواع گوناگون و مختلفی دارند، اما کارکرد هر کدام یکسان نیست و از هدف­های متفاوتی برخوردار می­باشند. همانطور که اشاره کردیم با توجه به اینکه رنگ موها به گونه­های مختلفی یافت می­شوند، درک بهتر آن­ها انتخاب شما را آسان­تر کرده و در زیبایی نیز نقش بسیار موثری دارند و موجب می­شوند که شما اعتماد به نفس پیدا کرده و از زیبایی خود لذت ببرید. برای اینکه بدانید کدام رنگ مو مناسبتان می­باشد ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

رنگ مو موقت:

رنگ مو موقت یک نوع از رنگ موهای شستشوی موقت محسوب می­شود که پوشاننده قسمت بیرونی ساقه مو می­باشد. همانطور که از اسمش مشخص است این رنگ­ها به صورت موقت بوده و دوام چندانی ندارند. زمانی که از رنگ مو موقت استفاده کرده­اید، با یکبار شستشو به همراه شامپو از بین خواهند رفت و موها دوباره به حالت اولیه خود باز می­گردند. از مزایای اینگونه رنگ­ها این می­باشد که دیگر تعهدی به رنگ قبلی نداشته و هرگاه که بخواهید به راحتی می­توانید رنگ مو خود را تغییر دهید.

رنگ مو 2020 و اسپری رنگ مو
رنگ مو 2020 و رنگ های موقت

رنگ مو نیمه دائمی:

اگر قصد دارید به ظاهر خود رسیدگی کنید و دوست دارید که موهای خود را با توجه به رنگ مو 2020 که از انواع مختلف و ترکیبات زیبایی می­باشند رنگ کنید، اما نمی­خواهید که این رنگ­ها به صورت دائم بر روی مو سر شما باقی بمانند، می­توانید از رنگ­های نیمه دائم در سال جدید استفاده کنید و لذت ببرید. این رنگ­ها همانند رنگ موقت با یکبار شستشو نمی­روند و معمولا 8 بار به طول می­انجامد تا پاک شوند.

زمانی که قرار است به مهمانی بروید، می­توانید با این رنگ­ها سریع موهای خود را رنگ کرده و سفیدی آن را بپوشانید و از مهمانی خود لذت ببرید.رنگ­های نیمه دائمی کاربردهای بسیاری دارند، از جمله کاربردهای آن می­توان به براق شدن و شفافیت موها اشاره کرد. رنگ­های مد روز را می­توانید به عنوان رنگ نیمه دائم استفاده کنید که با چندین بار شستشو از روی موها محو شده و از رنگ­های متنوعی می­توانید استفاده کنید.

رنگ مو دائمی:

از دیگر انواع رنگ موها رنگ مو دائمی می­باشد و برای افرادی که علاقه دارند موهای خود را برای مدت طولانی رنگساژ کنند مناسب است. رنگ موهای دائمی در انواع طیف­های گسترده­­ای می­باشند و برندهای گوناگونی نیز دارند. ما در این مقاله شما را با انواع تناژها که در سال 2020 طرفداران بسیاری داشته و از محبوبیت برخوردار است آشنا کرده­ایم. این رنگ­ها در انواع تیره و روشن بوده و می­توانید با دکلره و بدون دکلره آن­ها را انتخاب کرده و به موهای خود بزنید.

جدیدترین رنگ موهای 2020 برای زمستان

زمانی که زمستان نزدیک می­شود افراد در رابطه با تهیه پوشاک و لباس خود می­اندیشند، رنگ مو نیز یکی از عواملی است که در فصل زمستان متناسب با فصل تغییر می­کند که نشان­دهنده شخصیت شما و همچنین استایل و ثیپی عالی است. اگر شما نیز علاقه دارید به جمع شیک­پوشان و زیبارویان بپیوندید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید که قرار است شما را با رنگ مو متناسب با زمستان در سال جدید آشنا سازیم که قطعا از آن­ها لذت خواهید برد. از تناژهایی که بیش­تر در این فصل مورد استفاده قرار می­گیرند، رنگ­های قرمز آتشین و بلوندهای یخی و … می­باشد.

رنگ مو بلوند یخی:

اولین گزینه­ای که برای فصل سرما به شما بانوان خوش استایل معرفی می­کنم رنگ مو بلوند یخی می­باشد که به نام­های طلای سفید و پلاتینیوم معروف است. یکی از رنگ مو 2020 باوند یخی می­باشد که بیش­تر در زمستان استفاده می­شود. بلوند یخی از رنگ­های بسیار روشنی است که متمایل به سفید می­باشد و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می­کنید بسیار زیبا و درخشنده است.

رنگ مو 2020 رنگ مد زمستانی
آیس بلوند مد زمستان 2020

نکته ­ای که لازم است بدانید این است که حتما مو خود را در هنگام استفاده از این رنگساژ حتما باید به پایه مورد نظر برسانید، در غیر این صورت به رنگ دلخواه خود نخواهید رسید. این رنگ مو یک رنگ خارق­العاده است که شما را شبیه به ملکه­ها می­کند و در برخی از سلبریتی­ها قطعا مشاهده کرده­اید. رنگ­های بسیاری شبیه به رنگ بلوند یخی هستند که برای زمستان بوده و چشمگیر است و برای بانوان که دوست دارند همیشه در مرکز توجه باشند، مناسب است.

تصویری از یک رنگ مو2020  بلوند یخی را مشاهده می­کنید، البته از روی موهای خود می­توانید هایلایت­های یخی با ظرافت تمام انجام دهید که زیبایی موها را دو چندان می­کند.

رنگ بالیاژ کاراملی:

یکی دیگر از ایده­های ما که جزء رنگ­های گرم محسوب می­شوند در زمستان پر طرفدار بوده و هستند کسانی که علاقه دارند به جای لایت­های یخی از لایت­های گرم استفاده می­کنند و این کاملا سلیقه­ای بوده و در افراد مختلف متفاوت است. افرادی که موهای تیره رنگ و مشکی دارند پیشنهاد می­دهم ار این تناژ رنگ استفاده کنند که بسیار زیبا و منحصر به فرد است. علاوه بر زمستان در دیگر فصل­ها نیز می­توان از رنگ مو بالیاژ کاراملی استفاده کنند.

بالیاژ جز رنگ مو 2020

رنگ آمبره خاکستری تیره:

یکی دیگر از رنگ مو 2020  است که مناسب فصل زمستان است آمبره خاکستری تیره می­باشد. اگر می­خواهید مد روز بوده و همیشه زیبا و خیره کننده باشید، پیشنهاد من این رنگ است که بسیار هیجان انگیز می­باشد. این مدل مو بیش­تر برای خانم­هایی مناسب است که در عرصه فشن شو مشغول به فعالیت بوده و دوست دارند، بدرخشند. این رنگ با ایجاد سایه­های خاکستری موها را مواج­دار نشان داده و بر زیبایی چهره شما می­افزاید. پیشنهاد می­کنم از هایلایت­های خاکستری در این ترکیب استفاده کنید که عالی می­شود.

رنگ مو مسی:

با رسیدن فصل سرما بیش­تر بانوانی که به زیبایی و جذابیت چهره خود اهمیت می­دهند سعی بر آن دارند که رنگ مو خود را تغییر داده و جدیدترین­ها را امتحان کنند. ما در این مقاله شما کاربران عزیز را با انواع رنگ مو 2020 برای فصل سرما آشنا کردیم. حال یکی دیگر از این ترکیباتی که در این فصل طرافداران بسیاری پیدا می­کند تناژهای قرمز همانند مسی است. رنگ مو مسی یک رنگ گرمی است که در فصل زمستان شادابی و سر زندگی را به چهره شما هدیه می­دهد.

رنگ مو قهوه­ای متمایل به خاکستری:

پیشنهاد بعدی که برای شما داریم امتحان کردن رنگ مو قهوه­ای متمایل به خاکستری می­باشد. این رنگ مو با این تناژی که نام بردیم یکی از گزینه­های عالی برای بانوانی می­باشد که به دنبال تغییر رنگ در فصل زمستان می­باشند. همانگونه که رنگ بلوند برای تابستان مناسب است این رنگ نیز در زمستان بر چهره شما شادابی و زیبایی خاصی بخشیده و موها را نیز بلند­تر نشان می­دهد.

هایلایت بنفش تیره:

بنفش از جمله رنگ­های محبوب افراد می­باشد که بسیاری از بانوان در هایلایت­های ظریف و زیبایی بر روی مو خود با این تناژ رنگ استفاده می­کنند. در فصل تابستان بانوان خوش استایل از سایه­های پاستیلی آن استفاه کرده و در زمستان نیز بنفش تیره مد است. این رنگ جزء رنگ­های ترکیبی محسوب می­شود و پیشنهاد میکنم که اگر یکبار آن را بر مو خود امتحان کنید، قطعا دوست خواهید داشت.

هایلایت ­های بلوند خنک و روشن:

بسیاری از بانوان به رنگ­ بلوند روشن علاقه داشته و همواره نیز به دنبال بهترین­ها می­باشند. شما می­توانید با فرا رسیدن فصل زمستان از هایلایت بلوند روشن استفاده کنید که ترکیبی خارق­العاده و منحصر به فرد است. افرادی که قصد دارند موهای خود را بلندتر نشان دهند این ترکیب برای آن­ها مناسب است و بسیار نیز چشمگیر می­باشد. فصل زمستان باعث می­شود که این ترکیب رنگ درخشان­تر و زیباتر دیده شود و چهره­ای جذاب و شاداب را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

آمبره قرمز پر رنگ متمایل به مسی:

همه­ ی انسان­ها تنوع را دوست دارند و با تغییر فصل و سال می­خواهند که در خود تغییراتی را ایجاد کنند. یکی از عواملی که موجب تغییر در چهره افراد می­شود رنگ مو است که استفاده از رنگ مو 2020 با جدیدترین مدهای روز زیبایی منحصر به فردی در شما ایجاد می­کنند. رنگ مو قرمز پر رنگ که یک قدم از مسی جلوتر است نمای قشنگی را در چهره جوان­ها ایجاد می­کند. این مدل رنگ مو شیک و به روز بوده و چهره­ای شاداب و با نشاط به بانوان می­بخشد.

آمبره تیره و بلوند:

آخرین پیشنهاد ما برای شما بانوان آمبره­های تیره و روشن است که در رنگ­ها و مدل­های گوناگونی می­توانید در گوگل سرچ و مشاهده کنید. استفاده از رنگ مو 2020 به صورت بالیاژ بلوند در موهای تیره ترکیبی بسیار جذاب و شگفت­انگیزی خواهد شد و تاثیر بسیاری بر چهره شما می­گذارد. بالیاژ روشن یک رنگ تابستانه می­باشد که با بلوند گرم یک ترکیب بسیار عالی و زیبایی را خواهد داد.

نکاتی در رابطه با هایلات و رنگ و مش در رنگ مو 2020

استفاده از تکنیک هایلایت و رنگ و مش از روش­های به روزی می­باشد که طرافداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است و امروزه خواهان بسیاری دارد. گاهی اوقات ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که بین هایلایت و رنگ و مش چه تفاوتی وجود دارد. در رابطه با هایلایت باید بگوییم که اگر رنگ پایه مو و رنگ­های استفاده شده بر روی تکه­هایی از مو که انتخاب کرده­اید 3 درجه تفاوت داشته باشد به این روش هایلایت گفته می­شود. حال اگر همین تفاوت میان تکه موهای جداشده با پایه مو 5 درجه باشد به آن تکنیک رنگ و مش می­گویند. استفاده از رنگ مو 2020 در مدل­های هایلایت بسیار بوده و هر کدام زیبایی خارق­العاده­ای دارند که در این مقاله به برخی از آن­ها اشاره کردیم.

رنگ و مش دارای انواع متفاوتی می­باشد که می­توانید تمام موهای خود را و یا بخشی از آن را رنگساژ کنید. تمام این مطالب گفته شده کاملا سلیقه­ ای می­باشد و بستگی به مهارت آرایشگرتان دارد. در میان هایلایت و رنگ و مش، هایلایت در اولویت بوده و امروزه محبوبیت زیادی در میان خانم­ها دارد و روشی است که در سلامت موها کمک می­کند. در هنگام رنگ و مش کردن موها مراقب باشید که اختلاف مش موهایتان با پایه بیش­تر از 5 درجه نباشد که در غیر این صورت چهره شما را پیرتر نشان خواهد دارد.

کلام آخر درباره رنگ مو 2020

یکی از نکات زیبایی در بانوان عزیز رنگ کردن موها می­باشد. همانگونه که در این مقاله اشاره کرده­ایم، قبل از رنگ کردن مو باید به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید رنگی متناسب با چهره خود بیابید. ما در این مقاله سعی داشته­ایم کاربران خود را در عرصه رنگ مو راهنمایی کنیم، امیدوارم مطالبی که در این مقاله گفته شد سودمند و کاربردی باشد. در سال 2020 رنگ موهای شیک و جذابی آمده است که تیم ما بهترین آن­ها را برای شما ارائه داده­اند. از این مقاله استفاده کنید و از زیبایی خود لذت ببرید.

«

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا

محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • مشخصات اصلی