انتخاب بهترین کرم برای رفع کک و مک پوست صورت و بدن


تیروژ تیروژ 2020/12/19
انتخاب بهترین کرم برای رفع کک و مک پوست صورت و بدن

انتخاب بهترین کرم برای رفع کک و مک کاری دشوار است. برندهای مختلفی محصولات بسیار متنوعی برای این منظور ارائه می‌کنند و هرکدام ادعای بهترین بودن را دارند.

پیشنهاد کارشناسان پوست و مو تیروژ این است که قبل از انتخاب هر کرم یا سرم برای رفع هر نوع زائده پوستی حتما از یک متخصص پوست برای رفع عارضه پوستی خود متناسب با نوع پوست و شرایط آب و هوایی مشاوره دریافت کنیدبنابراین ما این مقاله را برای شما آماده کردیم تا به شما در خرید بهترین کرم برای رفع کک و مک کمک کنیم.

بهترین کرم برای رفع کک و مک

 

  • کرم پاک‌کننده‌ی لکه‌های پوستی تیره‌ی برند Paula’s Choice مدل RESIST Triple-Action با ۲٪ محتوای BHA

بهترین کرم برای رفع کک و مک

محصولات Paula’s Choice پرطرفدار هستند زیرا این شرکت سازوکار عمل هر یک از محتویات محصولاتش را دقیقا توضیح می‌دهد. به علاوه، محصولات این تولیدکننده‌ لوازم آرایشی و بهداشتی، حاوی مواد سمی نیستند.پاک‌کننده لکه‌های پوستی تیره‌ مدل RESIST از ترکیبی ایمن و مؤثر متشکل از سه جزء برای پاک کردن کک و مک از روی پوست، استفاده می‌کند.

این کرم حاوی هیدروکینون است که ماده‌ی صنعتی استاندارد برای مخفی کردن تغییرات رنگی پوست می‌باشد. ماده‌ی بعدی، سالیسیلیک اسید است که سلول‌های مرده‌ی پوست را پاک می‌کند، منافذ پوست را می‌بندد و التهاب پوست را کاهش می‌دهد.ماده‌ی دیگر، مخلوطی از آنتی‌اکسیدان‌هاست که خواص ضدپیری پوست داشته و سبب می‌شوند پوست ظاهری جوان‌تر و براق‌تر داشته باشد. برای اینکه بهترین نتیجه را از این کرم بگیرید، وقتی از خانه خارج می‌شوید از یک ضدآفتاب SPF30 یا قوی‌تر استفاده کنید.

اگر پوست شما حساس است، کرم پاک کننده‌ی لکه‌های تیره‌ی پوست RESIST انتخابی ایمن برای شماست. هیچ ماده‌ی معطر مصنوعی و هیچ پارابنی در آن به کار نرفته و در مقابل دارای مقادیر زیادی ترکیبات تسکین‌دهنده مثل عصاره‌ی آلوئورا و آلانتیون است.

 

  • سرم روشن کننده‌ی سریع لکه‌های پوستی حاصل از سالخوردگی و کک و مک برند Murad

 

بهترین کرم برای رفع کک و مک

سرم روشن کننده‌ی سریع لکه‌های حاصل از سالخوردگی پوست و کک و مک برند Murad واجد ۲٪ هیدروکینون است که با کک و مک‌های روی پوست مقابله می‌کند. اگر می‌خواهید کک و مک‌ها سریع پاک شوند، مهار تولید ملاتونین به تنهایی کافی نیست.فرمولاسیون این کرم دارای گلایکولیک اسید نیز می‌باشد که یک پاک‌کننده‌ی ملایم و مؤثر سلول‌های پوستی است. این ماده سرعت چرخه‌ی تکثیر و مرگ سلول‌های پوستی را افزایش داده و سبب می‌شود پوست در کمترین زمان ممکن روشن‌تر شود. 

به علاوه، ماده‌ی دیگری به نام هیدورکسی‌پپتید ۲% در این کرم وجود دارد که رشد کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند تا پوست، محکم‌تر و جوان‌تر به نظر برسد. برای اینکه بهترین نتیجه از این کرم ضد کک و مک Murad ببرید، پیش از مجاورت طولانی مدت با نور آفتاب، از ضدآفتاب استفاده کنید.

 

  • برطرف‌کننده‌ی لکه‌های تیره‌ی پوستی بالینی مدل Even Better برند Clinique

بهترین کرم برای رفع کک و مک

از نظر بالینی مشخص شده است که تصحیح‌کننده‌ی لکه‌های تیره‌ی پوستی برند Clinique، ظرف مدت ۳ ماه، بیش از نیمی از لکه‌های تیره‌ی روی پوست را روشن می‌کند. حتی بعد از یک ماه مصرف، تفاوت را روی صورت خود احساس می‌کنید.مزیت انتخاب یک کرم ضد کک و مک از برند Clinique این است که از نظر ایجاد واکنش‌های آلرژی‌زا آزمایش و توسط شرکت خوش‌نامی تولید شده است.

تولید‌کننده‌ی این کرم پیشنهاد می‌کند که آن را صبح و شب استفاده کنید و آنقدر اثر ملایمی روی پوست دارد که می‌توانید تمام طول سال از آن استفاده نمایید.فرومولاسیون این کرم ضد کک و مک دارای هیدروکینون نیست، بلکه در ساخت آن از چندین عصاره‌ی گیاهی مثل پوست گریپ‌فروت، ریشه‌ی زردچوبه، پوست درخت توس و ریشه‌ی درخت توت استفاده شده است. این کرم واجد سالیسیلیک اسید و ویتامین E نیز می‌باشد.

 

  • سرم سفیدکننده‌ی پوست ضد کک و مک برند Porcelain

 

بهترین کرم برای رفع کک و مک

سروم سفید کننده‌ی پوست Porcelain به چند دلیل محبوب است. اول اینکه سازنده‌ی این سرم ضد کک و مک، ضمانتی ۴۵ روزه بابت برگشت پول به شرط عدم نتیجه‌گیری به مشتری می‌دهد. دوم اینکه هیچ ترکیب معطر مصنوعی، پارابن، سولفات یا فتالاتی در فرمولاسیون این محصول یافت نمی‌شود. در واقع در این محصول تقریبا فقط مواد طبیعی به کار رفته است.

ترکیب فعال اصلی این سرم ضد کک و مک، هیدروکینون است اما این محصول واجد کوجیک اسید نیز می‌باشد که تولید ملانین را مهار می‌کند. در حالی که این دو ترکیب، ایجاد لکه‌های تیره‌ی پوستی جدید را متوقف می‌کنند، گلایکولیک اسید، پوست مرده را شستشو داده و پاک می‌کند. ترکیب دیگر موجود در فرمولاسیون این سرم، عصاره‌ی ریشه‌ی شیرین‌بیان (licorice) است که پوست حساس را تسکین می‌دهد و از آن در مقابل التهاب و قرمز شدن محافظت می‌کند.

 

  •  برطرف‌کننده‌ی لکه‌های تیره‌ی پوستی مدل My Skin برند Admire دارای ۲٪ هیدروکینون

بهترین کرم برای رفع کک و مک

کرم ضد کک و مک Admire به قدری قوی است که روی بسته‌ی آن، به مشتری هشدار داده شده و نوشته شده است که در صورتی که به مدت ۶۰ روز به طور پیوسته از آن استفاده کنید، باید استفاده از آن را به مدت ۳۰ روز پشت سر هم متوقف کنید.این کرم حاوی قوی‌ترین مواد روشن‌کننده‌ی کک و مک و دیگر تغییر رنگ‌های پوستی است. برای مثال، این محصول دارای ۲٪ هیدورکینون و البته کوجیک اسید است. هر دوی این ترکیبات مانع تولید ملانین توسط پوست می‌شوند.

ترکیبات دیگر موجود در فرمولاسیون این کرم، پاک‌کننده‌‌های پوستی مثل اسید لاکتیک، آزلائیک اسید و سالیسیلیک اسید می‌باشند. این ترکیبات شما را از شر سلول‌های مرده‌ی پوست خلاص کرده و منافذ پوست را پاک می‌کنند. آزائیک اسید برای رفع مشکلات پوستی نیز مناسب است. در فرمولاسیون کرم ضد کک و مک My Skin ویتامین C نیز وجود دارد که پوست را به طور طبیعی روشن می‌کند.

 

در فرمولاسیون سرم پلینینگ اوردینری  از مواد ملتهب‌کننده مثل ترکیبات معطر شیمیایی، پارابن‌ها، سولفات‌ها و فتالات‌ها استفاده نشده است. این تولیدکننده ترجیح داده است در ساخت این سرم از آمینواسیدها و آنتی اکسیدان های مخمر استفاده کند.

در این محصول هیدورکینون به کار نرفته است و به جای آن از AHA30% ، BHA2% و عصاره‌ی هویج سرخ ، تمشک تازمانیایی  استفاده شده است. این سرم همچنین فاقد سولفات‌های SLS و SLES و فاقد پارابن، گلوتن، الکل و چربی و هر گونه مواد مضر دیگر شمیایی میباشد و ساخت کشور کانادا میباشد.

 

بهترین کرم برای رفع کک و مک

این کرم ضد لک و تیرگی که به سرعت جذب می‌شود، برای پوست‌های چرب تا مختلط مناسبت است و حاوی موادی قوی مثل سالیسیلیک اسید، لاکتیک استید و دیگر ترکیباتی است که پوست را تسکین می‌دهند. این ژل کرم باعث نرم شدن و براق شدن پوست می‌شود و سرشار از آنتی اکسیدان ها و دارای تکنولوژی Helioplex میباشد  همچنین کرم آبرسان نوتروژینا که از عصاره گیاه زرد چوبه در ترکیبات خود دارا میباشد در برابر اشعه های UVA UVB از پوست شما مراقبت و نگهداری میکند.

 

بهترین کرم برای رفع کک و مک

 

اگر کک و مک دارید و پوست شما خشک است، کرم پاک کننده‌ی ویویانا را امتحان کنید. تولیدکننده‌ی این کرم روشن کننده ، شرکتی به نام J.Strickland & Co می‌باشد که از سال ۱۹۳۶ در این حوزه فعال بوده است.این برند مدعی است که این کرم، لکه‌های حاصل از سالخوردگی پوست، لکه‌های پوستی کبدی و دیگر تغییر رنگ‌های پوستی است.

محتویات فعال آن، اتیل هگزیل سالیسیلات ۳٪ و هیدورکینون ۲٪ هستند. اتیل هگزیل سالیسیلات نام شیمیای اکتیل سالیسیلات است که تابش UVB را جذب می‌کند و معمولا در ضدآفتاب‌ها از آن استفاده می‌شود.کار هیدروکینون در این کرم، توقف تولید بیش از حد ملانین یا رنگدانه توسط پوست است. در نتیجه، لکه‌های قهوه‌ای به تدریج محو می‌شوند. اگر هر روز از هیدروکینون استفاده کنید، کک و مک ها نهایتا ظرف ۲ تا ۳ ماه محو می‌شوند.

 

  • کرم ال-گلوتاتیون برند Swanson محتوی عصاره‌ی سدریا

گلوتاتیون یک ترکیب جدید برای تیمار پوست است. این ترکیب مرطوب‌کننده که توسط شرکت Swanson تولید شده است، اثر مطلوبی در محو کردن لکه‌های تیره‌ی پوست دارد. افرادی که دارای آکنه و لکه‌های پوستی کبدی هستند، از آن تمجید کرده‌اند.

 

  • کرم برطرف کننده‌ی لکه‌های تیره‌ی پوستی برند BFE

 

این محصول شرکت BFE گزینه‌ای عالی برای انواع پوست‌های حساس است ولی روی همه‌ی انواع پوست‌ها به خوبی جواب می‌دهد زیرا هیچ ماده‌ی شیمیایی مضری در آن به کار نرفته و برای پوست فوق حساس، خیلی خوب است.ترکیبات طبیعی موجود در این کرم ضد کک و مک که از منابع گیاهی به دست آمده‌اند، با فعالیت آنتی‌اکسیدانی سبب روشن ‌شدن و شفاف ‌شدن پوست می‌شوند.

به علاوه، این ترکیبات قرمزی پوست، لکه‌های تیره، لکه‌های حاصل از نور خورشید، لکه‌های حاصل از سالخوردگی و حتی کک و مک‌ها را محو می‌کنند.این محصول با نداشتن هیچ ترکیب فعالی مثل هیدروکینون، برای استفاده روی صورت، گردن و دستان بسیار ایمن بوده و بدون نسخه می‌توان آن را از داروخانه تهیه کرد.

کرم رفع‌کننده‌ی لکه‌های تیره‌ی پوستی BFE به قدری با کیفیت است که ضمانت بازگشت کامل پول به مصرف کننده در صورت عدم نتیجه‌گیری ظرف ۳۰ روز را دارد. استفاده از این محصول همراه با استفاده از مرطوب‌کننده‌ و سرم شفاف‌کننده‌ی پوست BFE دارای SPF45 بیشترین اثر را دارد.

 

لاکتک اسید یک ترکیب عالی برای بازسازی کلاژن و شفاف شدن پوست است. سرم ضدلک کدلی ، نسبتی عالی از کوجیک اسید، لاکتیک اسید و عصاره‌ی توت هلندی دارند که به کاهش تولید ملانین و مرطوب کردن پوست کمک می‌کند.کار دیگر این سه ترکیب این است که سلول‌های مرده‌ی پوست را می‌شویند و پاک می‌کنند و بنابراین سبب می‌شوند، پوست شما روشن‌تر و شفاف‌تر به نظر برسد و کک و مک‌ها محو شوند.

این سرم برای رفع دیگر انواع لکه‌های تیره روی پوست صورت و بدن نیز مناسب است. در صورت داشتن لکه‌های پوستی حاصل از سالخوردگی، زخم‌های آکنه‌ای،‌ ملاسما یا دیگر انواع هایپرپیگمنتاسیون (تولید بیش از حد رنگدانه) می‌تواند این این محصول و ترکیبات شفاف‌کننده‌ی آن کمک بگیرید.

برای اینکه بتوانید تغییر را مشاهده کنید باید ۲ تا ۳ هفته صبر کنید. این کرم علاوه بر پاک کردن کک و مک‌ها، پوستتان را محکم و مقاوم می‌کند و در مقابل شل شدگی و خشکی از آن محافظت می‌نماید. این کرم به شدت پوست را تغذیه کرده و آن را مرطوب می‌کند. قیمت این کرم نیز خیلی بالا نیست.

 

بهترین کرم برای رفع کک و مک

 

این کرم ضد کک و مک و لکهای پوستی با وجود قیمت مناسبی که دارد، یکی از مؤثرترین محصولاتی است که در رفع کک و مک‌ها و لکه‌های تیره‌ی پوست به شما کمک می‌کند. در این کرم ضد از سالیسیلیک اسید استفاده شده است که نواحی مات پوست محو و رنگدانه‌های اضافی پوست را پاک می‌کند. ماده‌ی دیگر موجود در این محصول، هیدروکسی فنوکسی پروپیونیک اسید است که از تولید ملانین جلوگیری می‌کند. توقف تولید ملانین سبب جلوگیری از بازگشت مجدد کک و مک‌ها می‌شود.

در این کرم از عصاره‌ی مخمر استفاده می‌شود تا التهاب پوست را کاهش دهد. فناوری کامل مولتی‌اکتیو قدرتمند این کرم به سادگی سبب پاک شدن تغییر رنگ‌های پوستی شده و پوست را براق می‌کند.این محصول منافذ پوست را مسدود نمی‌کند و بنابراین برای پوست‌های مستعد آکنه مناسب است.

در واقع، می‌توان از این کرم برای همه‌ی انواع پوست‌ها استفاده کرد. دلیل مؤثر بودن زیاد این محصول این است که آنزیم تایروزیناز را که در سنتر ملاتونین نقش دارد، مهار کرده و با رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کند. رنگ این لوسیون، سفید است و رایحه‌ی ملایمی دارد. برای بهترین نتیجه، یک یا دوبار در روز استفاده شود.

 

  • برطرف‌کننده‌ی لکه‌های پوستی تاریک برند Tetyana Natural

بهترین کرم برای رفع کک و مک

این کرم ضد کک و مک شرکت Tetyana Naturals دارای ترکیباتی فعال مثل آناجیک اسید، سالیسیلیک اسید، لاکتیک اسید، توت هلندی و … می‌باشد. این کرم سبب خلاص شدن از شر بعضی از رایج‌ترین مشکلات پوست صورت مثل کک و مک‌ها، تیرگی پوست، خشکی پوست، لکه‌های حاصل از سالخوردگی و عدم یکنواختی رنگ پوست می‌شود.

این محصول از ایجاد دوباره‌ی مقادیر زیاد ملاتونین جلوگیری می‌کند و پوست را شفاف و سفید می‌نماید ولی بدون تجویز پزشک برای کودکان زیر ۱۲ سال مناسب نیست.از این کرم می‌توانید روی صورت، دستان، پاها، زانوها و آرنج‌های خود استفاده کنید. کرم را به صورت یکنواخت روی صورت و دیگر نواحی دارای کک و مک بمالید و با حرکات دایره‌ای آن را پخش کنید. این کرم با آب‌ر‌سانی و تغذیه‌ی پوست سبب مستحکم شدن آن می‌شود.

 

ماسک سم زدا لورال که محتوی عصاره‌های زغال سیاه و آمینواسیدها است، رنگ پوست را یکنواخت کرده و با ملاسما، کک و مک‌ها، لکه‌های پوستی حاصل از نور خورشید و … مقابله می‌کند. این لوسیون حاوی آنتی‌اکسیدن‌های قوی است که به طور طبیعی سبب شفاف‌ شدن پوست می‌شوند.در فرمولاسیون این کرم از رزوراترول استفاده شده است که سد پوستی را تقویت کرده و نواحی مات پوست را شفاف می‌کند. این ترکیب، تولید ملانین را نیز تنظیم می‌کند که مهم‌ترین مسئله در پاک کردن کک و مک‌های پوست است.

این محصول اپیدرم پوست را مرطوب کرده و تسکین می‌دهد. به لطف عصاره‌های گیاهی موجود در کرم شفاف‌کننده‌ی پوست Organys، سلامت عمومی پست نیز بهبود میابد. این کرم حاوی ترکیباتی قوی مثل عصاره‌های گیاه پنیرک، عصاره‌ی برگ نعنای تند، عصاره‌های چای سبز و … می‌باشد.

این محتویات کاملا طبیعی، اثری تسکین‌دهنده روی پوست دارند. به علاوه، این ترکیبات پوست را در مقابل خیلی از بیماری‌های پوستی مقاوم می‌کنند و برای پوست خشک بسیار مناسب هستند. آب‌رسانی این کرم به پوست سبب می‌شود که پوست شما نرم‌تر و فشرده‌تر به نظر برسد.

 

 

این ماسک شفاف کننده پوست تقویت شده با عصاره‌ی گل رز، یکی از بهترین سرم‌ها برای پاک کردن لکه‌های تیره‌ی پوست است. این سرم دارای محتویاتی بسیار قوی برای روشن کردن پوست است. فرمولاسیون این محصول دارای عصاره‌ی شیرین بیان است که فعالیت آنزیم تایروزیناز را مهار می‌کند. بنابراین برای پیشگیری از ایجاد کک و مک عالی است. ترکیب بعدی موجود در این ماسک چای سبز است که اثرات شفاف‌کننده‌ و ضدپیری پوست دارد.

کرم ماسک نیوا علاوه بر کاهش تجمع ناحیه‌ای رنگدانه، سبب افزایش الاستیسیته و کاهش چین و چروک‌های پوست و از بین بردن علایم سالخوردگی پوست می‌شود. این سرم بافت پوست شل و زبر را بهبود می‌بخشد و به ظاهر خسته‌ی صورت شما، حیاتی دوباره می‌بخشد. این محصول فاقد پارابن‌ها، فتالات‌ها و دیگر ترکیبات شمیایی مضر است.

بعضی از از مصرف‌کنندگان این کرم گزارش داده‌اند که این محصول سبب کنترل و پیشگیری از ظهور آکنه روی پوست می‌شود. این محصول قیمت مناسبی دارند ولی به نتایج شگفت‌انگیزش می‌ارزد. اگر از این ماسک کرم استفاده کنید، دیگر هیچ کرم یا ماسک دیگری شما را راضی نمی‌کند.

 

 

سرم روشن کننده پوست نوتروژینا یکی از معدود سرم های آبرسانی است که برای انواع پوست حتی پوست های حساس مناسب است. این کرم هیچ ماده‌ی شیمیایی مضری ندارد و برای اینکه ملایم باشد، در فرمولاسیون هیدروکسی کینون استفاده نشده است ولی همچنان می‌توان مانع کک و مک‌ها شود.وجود ترکیباتی مثل عصاره‌ی جوجوبا، سدیم هیالورونات، روغن مغز هسته‌ی زردآلو در این کرم، سبب روشن شدن ظاهر کک و مک ها، ملاسما، لکه‌‎های حاصل از سالخوردگی و حتی از بین رفتن زخم‌های آکنه می‌شود.

از این کرم می‌توانید روی صورت، گردن یا دیگر بخش‌های بدن استفاده کنید. همانطور که انتظار دارید، هیچ پارابن یا سولفاتی در فرمولاسیون این محصول وجود ندارد.معمولا افراد دارای پوست حساس در پیدا کردن یک سرم روشن کننده و ضدلک مشکل دارند اما این سرم برای پوست عالی است و آن را ملتهب نمی‌کند. نتایج قابل مشاهده بعد از ۳ الی چهار هفته استفاده ظاهر می‌شوند. قمیت این کرم خیلی بالا نیست و اکثر افراد میتوانند آن را خریداری کنند.

 

راهنمای خرید

پاک کردن و کنترل کک و مک‌ها کار ساده‌ای نیست و اگر محصول غلط را انتخاب کنید، هرکار مثبتی که تاکنون کرده‌اید، به هدر می‌دهید. در این بخش، به شما راهنمایی می‌دهیم تا  بهترین کرم ضد کک و مک را برای خود بخرید.

 

محتویات کرم برای رفع کک و مک چی باید باشه؟

وقتی به محتویات یک کرم یا سرم برای رفع کک و مک‌های پوست نگاه می‌کنید، مهم‌ترین مسئله این است که ببینید آیا دارای ترکیبات روشن کننده‌ی پوست می‌باشد یا خیر. هیدروکینون یکی از شناخته‌شده‌ترین ترکیباتی است که کک و مک‌ها را از طریق توقف هایپرپیگمنتاسیون از بین می‌برد. وقتی که هیدروکینون با ترکیبات لایه‌بردار مثل سالیسیلیک اسید همراه باشد، سرعت از بین رفتن کک و مک‌ها خیلی بیشتر می‌شود.  

ترکیباتی مثل عصاره‌ ریشه شیرین بیان و عصاره‌های درخت توت نیز نقش مثبتی در مهار تولید بیش از حد ملاتونین ایفا می‌کنند. مهار تولید ملاتونین، کلید جلوگیری از بدتر شدن کک و مک‌هاست. عصاره‌های گیاهی پوست شما را مرطوب کرده و آن را تغذیه می‌کنند.مورد مهم دیگری که در رابطه با انتخاب بهترین کرم برای رفع کک و مک بدانید این است که مراقب ترکیباتی مثل رایحه‌های شیمیایی، پارابن‌ها، سولفات‌ها و فتالات‌ها باشید.

این ترکیبات برای کسانی که پوست حساسی دارند، مناسب نیستند. به طور کلی بهتر است کرم‌هایی را انتخاب که ارگانیک‌تر باشند. البته بعضی ترکیبات طبیعی مثل هیدروکینون و سالیسیلیک اسید نیز می‌توانند سبب التهاب پوست‌های خیلی حساس شوند.

 

پوست خود را بشناسید

بعضی از بهترین کرم‌ها برای رفع کک و مک، فرمولاسیون‌هایی قوی دارند که خیلی با ملایمت با پوست رفتار نمی‌کنند. با وجود اینکه این کرم‌ها قادر هستند خیلی سریع کک و مک‌ها را کم‌رنگ کنند ولی اگر پوست شما خشک یا حساس باشد، برای شما مضر هستند و باعث التهاب پوستتان می‌شوند.وقتی که می‌خواهید یک کرم ضد کک و مک بخرید، همیشه نوع پوست خود را در نظر بگیرید. اگر پوستتان خیلی چرب است، نیز نباید از کرم‌های لایه‌بردار قوی استفاده کنید.

 

نظرات مشتریان را بخوانید

خواندن نظرات مشتریان در فروشگاه‌های اینترنتی یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌ها برای انتخاب بهترین کرم ضد کک و مک است. با خواندن این نظرات می‌توانید از تجربیات دیگر مشتریان استفاده کنید ولی به چیزی که می‌خوانید به سادگی اطمینان نکنید.

نظرات فیک این روزها خیلی رایج شده‌اند. خیلی از شرکت‌ها در فروشگاه‌های آنلاین دارای حساب‌های کاربری متعدد بوده و از محصولات خودشان تعریف بی‌جا می‌کنند.

«

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا

محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • مشخصات اصلی