مرطوب کننده و آبرسان پوست


تیروژ تیروژ 2020/08/16
مرطوب کننده و آبرسان پوست

مرطوب کننده و آبرسان پوست شما برای داشتن حفظ پوستی سالم و خوب باید از یک مرطوب کننده یا ابرسان استفاده کنید.پوست نیاز به اب ورطوبت دارد و خشکی پوست باعث ایجاد خط و چروک میشود کارایی آبرسان با مرطوب کننده تفاوت دارد.

"<yoastmark

آبرسانی پوست در مرحله اول قرار دارد که مانع از دست رفتن رطوبت و اب پوست میشوند و گام بعدی مرطوب کردن پوست است که یک چربی روی پوست ایجاد میکند و مانند سدی روی پوست قرار میگیرد که مانع تبخیر از دست دادن اب سطح پوست میشود یعنی مرطوب کننده ها آب پوست را تامین نمیکنند و فقط وظیفه حفظ رطوبت پوست را دارند.هرگاه متوجه پوسته شدن پوست شدید از مرطوب کننده استفاده کنید و برای هیدراته کردن از آبرسان استفاده کنید.

پوست خشک یا چرب
کدام نوع پوست به مراقبت بیشتری نیاز دارد

خرید و انتخاب متناسب با نوع پوست

در خرید مرطوب کننده محصولی را انتخاب کنید که دارای روغن های طبیعی عصاره های میوه ای، کره شیا، کره کاکائو و یا موم زنبور عسل باشد.چگونه بفهمیم که پوستمان خشک است یا دهیدراته( کم اب) پوست خشک حالت زبری و پوسته پوسته شدن دارد ولی پوست دهیدراته کدر میشود وقتی دست میزنید حالت کشیده شدن دارد حساس و قرمز میشود و شل شدگی و خطوط پوست نمایان میشوند.

انتخاب مناسب و مشاوره تخصصی پوست

در فروشگاه اینترنتی تیروژ محصولات متنوعی برای مراقبت پوست وجود دارد در لیست زیر به معرفی چند محصول شگفت انگیز و عالی میپردازیم که باعث شادابی و جوانسازی پوست شما میشود.

ژل آبرسان آلوئه ورا گارنیر Garnier Aloe Jelly

اسپری بمب آبرسان گارنیر garnier nem bombasi sprey

ژل مرطوب کننده پوست چرب آزالاک سسدرما azelac sesderma facial

اسپری آب اون 50 میل

«

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا

محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • مشخصات اصلی